DrewnianeDla BiuraPleneroweTorbyPiśmiennicze100złKalendarzeCeramikaTekstylneKatalogi

Pracujemy: 8:oo - 16:oo

tel./fax: 12 637-19-94

kom.: 502 114 387

info@kbo.pl

  kb@kbo.pl

GG:22399373   

Promocje O firmie Regulamin Kontakt

Linki

Długopisy reklamowe z Twoim LOGO

 

W ofercie naszej firmy znajduje się szeroki wybór długopisów i ołówków, które możemy oznakować logotypem Waszej firmy. Długopisy z naszej oferty to zarówno tanie długopisy plastikowe, jak i eleganckie długopisy metalowe. Na długopisach plastikowych standardowo wykonujemy nadruk tamponem jedno lub wielokolorowy kolorami wg skali pantone. Na długopisach metalowych znakowanie wykonywane jest laserem (grawerowanie).

Jeśli chcecie poznać naszą ofertę najpopularniejszych długopisów i ołówków, ich ceny, dostępne wersje kolorystyczne, prosimy wejść na stronę www.dlugopis.kbo.pl. Strona ta przygotowana jest do kompleksowej obsługi klienta włacznie ze złożeniem zamówienia.

 

Nowość w ofercie! Sprzedaż długopisów w krótkich seriach - po 50szt z nadrukiem fullkolor bez ponoszenia kosztów przygotowalni. Oferta krótkich serii jest skierowana do przedsiębiorców, którzy nie chcą lub nie mają potrzeby zamawiać dużych ilości gadżetów. Dotychczas produkcja krótkich serii była mało atrakcyjna cenowo, a przez to mało dostępna. Od dzisiaj to nie problem. Oferta krótkich serii gadżetów dla każdego znajduje się na naszej stronie www.dlabiura.kbo.pl.

 

Jeśli chcecie Państwo obejrzeć pełną ofertę katologową długopisów, prosimy o kliknięcie linków przy ikonkach katalogów

 

 

 
katalog_1  katalog_2 
   
         


Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. Zgadzam się