DrewnianeDla BiuraPleneroweTorbyPiśmiennicze100złKalendarzeCeramikaTekstylneKatalogi

Pracujemy: 8:oo - 16:oo

tel./fax: 12 637-19-94

kom.: 502 114 387

info@kbo.pl

  kb@kbo.pl

GG:22399373   

Promocje O firmie Regulamin Kontakt

Linki

 

OMEGA - Biuro Promocji i Reklamy istnieje od 1995 roku.

 

      Specjalizujemy się w produkcji i druku wszelkiego rodzaju przedmiotów, artykułów i produktów pełniących rolę nośników reklamy. Nasze produkty przydadzą się Państwu zarówno w czasie codziennej działalności handlowo-marketingowej, jak i podczas organizowanych przez Państwa kampanii reklamowych, akcji promocyjnych, imprez masowych (mitingi polityczne, koncerty, zawody sportowe),a także rozmaitego rodzaju spotkań, sympozjów i zjazdów. 

 

    Zapraszamy Państwa do nawiązania z nami współpracy. Możecie Państwo zamówić u nas szeroką gamę środków i produktów reklamowych, począwszy od materiałów piśmienniczych (firmowe ołówki, długopisy, pióra), przez artykuły tekstylne (m.in. koszulki, czapeczki, torby, parasole, ubrania robocze) i skórzane (portfele, wizytowniki, nesesery), na ekskluzywnych gadżetach znakowanych laserem kończąc. Proponujemy Państwu duży wybór reklamówek - toreb z folii i papieru. W naszej ofercie znajdziecie Państwo cały szereg akcesoriów uatrakcyjniających imprezy plenerowe i promocyjne, np. balony, daszki, czapki, quick-buttony, parasole itp. Dysponujemy również dużym wyborem kalendarzy. Mogą to być kalendarze książkowe, planszowe, trójdzielne, terminarze i inne.

 

       Nowoczesny park maszynowy pozwala nam sprostać wszelkim wymaganiom stawianym przez klienta. W naszej drukarni sitowo-tamponowej możemy znakować zarówno artykuły własne, jak i powierzone przez zleceniodawcę. Współpraca z grafikami gwarantuje wysoki poziom drukowanych przez nas materiałów.
Zaopatrując się u nas, macie Państwo okazję nabyć produkty znajdujące się w ogólnodostępnych i renomowanych katalogach, takich jak Gifts, Promotion Tops, Inspiration, The Catalogue, Royal Design.

 

Z naszych usług skorzystali między innymi:

BP Polska S.A., TP S.A., Poczta Polska, Gazeta Wyborcza, Browar Okocim S.A., TVP S.A., Canson Polska Sp. z o.o., DelphiAutomotive Systems, Poland Sp. z o.o., DPA Printing Company Sp. z o.o. EMPIK Sp. z o.o., FPH Contimax, Veracomp S.A., Levi Strauss Poland Sp. z o.o., Lurgi Bipronaft S.A., M&S Pomorska Fabryka, Okien Sp. z o.o., Master Food Polska Sp. z o.o., Mix Electronics S.A., Oknoplast Kraków Sp. z o.o., Pharma C-FOOD Sp. z o.o., PKO BP, Polskie Radio S.A., Slovnaft Polska S.A., Solidex S.A., Toruńskie Zakłady Materiałów, Opatrunkowych S.A., Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, Urząd Miejski w Toruniu, Wydawnicto Jagiellonia S.A., Wydawnictwo Przekrój Sp. z o.o., ZPOW Vortumnus Sp. z o.o., Gmina Andychów, Gmina Hel, Gmina Limanowa, Gmina Krosno Odrzańskie, Gmina Drawsko Pomorskie i inni,.

 


Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. Zgadzam się